Volajte: +421 918-572 700

lyžiarsky vlek

 • Lyžiarske stredisko Roháče Spálená

  vzdialené 40 km

  Lyžiarske stredisko Roháče-Spálená Lyžiarske stredisko Roháče - Spálená zasahuje do regiónov Vysoké Tatry (región), Orava/Západné Tatry. Základná stanica sa nachádza v nadmorskej výške 1030 m.n.m. a najvyššie položený bod strediska je vo výške 1500 m.n.m., celkové prevýšenie teda predstavuje 310 metrov.
 • Lyžiarsky vlek Kubínska hoľa

  vzdialený od penziónu 1,5 km

 • Lyžiarsky vlek Kuzmínovo

  s nočnou prevádzkou 1,5 km

  Ski Kuzmínovo je priamo nad mestom Dolný Kubín. Novovybudovaná 4-sedačková lanovka v dĺžke 1030 m naplní aj očakávania a podmienky pre náročných lyžiarov. Vleky pre deti a začiatočníkov. Nachádza sa tu aj lyžiarska škola Umelé zasnežovanie. Vďaka umelému osvetleniu celej zjazdovky si môžete užívať každý deň večerné lyžovanie až do 20. hodiny. V stredisku je k dispozícií aj požičovňa lyží, úschovňa lyží a batožín, reštaurácia a bistro.

 • Lyžiarsky vlek Malá Lučivná

  vzdialený 8 km

 • Lyžiarsky vlek Vrátna dolina

  Lyžiarsky vlek Vrátna dolina 30 km Výborné podmienky na lyžovanie s garanciou 120 snehových dní. V Ski Centre je 11 lyžiarskych vlekov a dve sedačkové lanovky s celkovou prepravnou kapacitou 9154 osôb za hodinu a dĺžkou 7825 m. Ste začiatočník, alebo skúsený lyžiar? Ideálna kombinácia obtiažností svahov v stredisku Vrátna Free Time Zone umožňuje kvalitnú lyžovačku pre všetky kategórie.
FaLang translation system by Faboba